działka Rity

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
rita1610
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 15
Rejestracja: 2008-11-21, 20:06

działka Rity

Post autor: rita1610 »

Awatar użytkownika
Grzes
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 188
Rejestracja: 2008-10-14, 18:55

Post autor: Grzes »

No jak narazie to pięknie,kot uroczy,bratki również
-no i ta puszeczka :mrgreen:

Pozdrawiam
Miłego dnia Wszystkim!!!
Awatar użytkownika
Storczyk
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 269
Rejestracja: 2008-09-22, 10:45

Post autor: Storczyk »

Witaj Rita :-D
Puszeczka rewelacja ;-) roślinki również, a kotek słodki.
Pozdrawiam
Irena
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Super działka, ładnie zagospodarowana i mnóstwo ładnych i ciekawych roślin. Podobały mi się żonkile wiosenne te takie strzępiaste, żywopłocik z bukszpanu, rabatka na środku trawnika z lampą wiszącą typu lampion i z mini oczkiem wodnym. Naprawdę fajna działeczka, obejrzałem z zaciekawieniem wszystkie zdjęcia działeczki.
Mam pytanie do tej lampy, czy to jest lampa solarowa czy zasilana z sieci?
Awatar użytkownika
Ha-linka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1012
Rejestracja: 2008-02-08, 08:09

Post autor: Ha-linka »

Kotek milutki :-D bratki też :-D
Pozdrawiam Halina
Moja oaza spokoju
Awatar użytkownika
ANA
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 456
Rejestracja: 2008-01-18, 07:06

Post autor: ANA »

No, no :-D ładniuchno :lol:
Całuski od Anki krakowianki.
rita1610
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 15
Rejestracja: 2008-11-21, 20:06

Post autor: rita1610 »

piotrek_ns pisze:Super działka, ładnie zagospodarowana i mnóstwo ładnych i ciekawych roślin. Podobały mi się żonkile wiosenne te takie strzępiaste, żywopłocik z bukszpanu, rabatka na środku trawnika z lampą wiszącą typu lampion i z mini oczkiem wodnym. Naprawdę fajna działeczka, obejrzałem z zaciekawieniem wszystkie zdjęcia działeczki.
Mam pytanie do tej lampy, czy to jest lampa solarowa czy zasilana z sieci?
witaj Grześ, udzielam odpowiedzi lampa jest solarowa, a puszki to konieczność, bo mam mnóstwo kretów i nie wiem jak się ich pozbyć, działkę mam dopiero 3 rok więc jeszcze nie jest taka jak bym chciała, ale nic to będzie tak jaka jak mi się marzy, pozdrawiam serdecznie
Storczyk pisze:Witaj Rita :-D
Puszeczka rewelacja ;-) roślinki również, a kotek słodki.
dzięki storczyku, :lol: tak kotek jest najpiękniejszy, to kot przybłęda, przyszedł do nas na działkę i tak został, bo był bardzo chory, ale teraz jak widać wygląda rewelacyjnie. Mamy z jego powodu dużo problemów, bo syn alergik i jak nas odwiedza to śpi w suszarni na 10 piętrze, ale kotki się nie pozbędziemy ponieważ wniosła do naszego domu wiele miłości i radości :lol: pozdrawiam
rita1610
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 15
Rejestracja: 2008-11-21, 20:06

prosze o pomoc

Post autor: rita1610 »

jeśli ktoś jest to mam prośbę, jak się robi aby skasować hasło nieprzeczytane, ja wszystkie czytam, ale nie umie odhaczyć, zaakceptować, tak to jest ze staruchami :lol:
Awatar użytkownika
Storczyk
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 269
Rejestracja: 2008-09-22, 10:45

Post autor: Storczyk »

Ja nic z tym nie robię , po przeczytaniu same znikają, a tak prawdę mówiąc na początku miałam ten sam dylemat. :-D
Pozdrawiam
Irena
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Rita,
po obejrzeniu wszystkich tematów, powinien znikać stan nieprzeczytanych postów.

Wyjątkiem jest obecna sytuacja, gdy trwa akurat konkurs, zgłoszone posty są ukryte, więc i przeczytać je trudno. Dlatego na dole na głównej stronie, pod tematami znajduje się napis "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane" i będzie w porządku. Można używać tej opcji także wtedy, gdy niektóre tematy nas nie interesują i do nich nie zaglądamy.

Wtedy po kolejnym zalogowaniu znowu zobaczysz stan od ostatniej swojej wizyty i wszystkie nowe posty. Powodzenia.
:-)
Awatar użytkownika
Joanna
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 800
Rejestracja: 2008-06-04, 13:48

Post autor: Joanna »

Rita, czy na fotosiku jest tylko to jedno zdjęcie czy ja nie umiem otworzyć reszty zdjęć?
Ale już to jedno jest bardzo ładne. Jest tam chyba wszystko :technika, rośliny, zwierzęta i oczywiście ślad po ludziach (puszka). Przepiękna kolorystyka roślin. Mogłabym to zdjęcie powiesić sobie na ścianie
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Joanno po otwarciu się okna fotosika po prawej stronie pokażą się cztery miniaturki zdjęć a nad nimi opis: inne zdjęcia użytkownika a pod spodem opis: zobacz wszystkie.
Awatar użytkownika
Storczyk
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 269
Rejestracja: 2008-09-22, 10:45

Post autor: Storczyk »

Dzieki Piotrek za podpowiedź, ja też sądziłam, że jest tylko jedno zdjęcie.
Rita - teraz mogę powiedzieć że obejrzałam Twoją działkę. Ten narcyz strzępiasty jest powalający :-D i te goździki bylinowe - jakie masz kolory ? Po prostu pięknie :-D
Pozdrawiam
Irena
Awatar użytkownika
Ha-linka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1012
Rejestracja: 2008-02-08, 08:09

Post autor: Ha-linka »

Dzięki Piotrek za podpowiedź, bo ja podobnie jak Storczyk obejrzałam 1 zdjęcie :oops: Teraz mogę powiedzieć , że obejrzałam działkę :-D działka super! ładnie zagospodarowana dużo ciekawych roślin.Wypatrzyłam nawet cyprysik podobny do mojego którego zakupiłam bez nazwy :shock: :-D
Pozdrawiam Halina
Moja oaza spokoju
Awatar użytkownika
Ania Zielonka
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 290
Rejestracja: 2008-09-16, 17:10

Post autor: Ania Zielonka »

Witam, Masz śliczny ogródeczek, najbardziej spodobały mi się rododendrony, azalie i różyczki, po prostu śliczne. Azalia bardzo fajnie poprowadzona na środku rabatki, jak bonzai z wiśni japońskiej :mrgreen:
ODPOWIEDZ