to są moje kwiaty.. ;))

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
kwiatomaniaczka
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 3
Rejestracja: 2009-04-27, 21:06

to są moje kwiaty.. ;))

Post autor: kwiatomaniaczka »

'hoduję' je od roku, więc zbiór nie jest za duży, ale są to moje oczka w głowie.. ;))

może... co o nich sądzicie?
są to roślinki, które mam w domu i fragmenty podwórka.. ;)
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

cdn.. ;))

P.S. czy tylko mi nie wyświetla tych zdjęć, czy Wam też?
jeżeli tak, to jak zrobić, by wyświetlało?
trzeba wrzucić na stronkę.. - wrzuciłam.. ale, czy to może być 'wrzuta.pl' ?
jeżeli nie, to jaka?
z góry dziękuję za odpowiedzi.. ;))
Nie przystawaj dla zbierania kwiatów, by je zachować, ale idź naprzód, a kwiaty będą ciągle kwitnąć na twojej drodze.
— Rabindranath Tagore (1861-1941)

;)))
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Nic mi się nie otwiera, wejdź na jakikolwiek hosting zdjęciowy, prześlij tam fotkę, a później kopiuj link"" pełen rozmiar na forum i w poście wklej.
użytkownik usunięty

Re: to są moje kwiaty.. ;))

Post autor: użytkownik usunięty »

kwiatomaniaczka pisze:P.S. czy tylko mi nie wyświetla tych zdjęć, czy Wam też?
jeżeli tak, to jak zrobić, by wyświetlało?
Trzeba wklejać właściwe linki.
Poprawiłam, zdjęcia powinny się już wszystkim wyświetlać.
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Teraz już fajniutko wszystko widać Kasiu.
Super ogród.
Awatar użytkownika
El-ka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1302
Rejestracja: 2009-01-30, 14:19

Post autor: El-ka »

Widzę,że u Ciebie też kwitną konwalie,fajny ogród.
pozdrawiam Elżbieta
Awatar użytkownika
evqa
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 353
Rejestracja: 2008-05-17, 19:24

Post autor: evqa »

:-( O , a u mnie dalej nic nie widać, tylko jakieś paski
Pozdrawiam Ewa
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

a ja widzę trochę więcej ale niektóre w częściach.
fox

Post autor: fox »

Jeśli mam być szczery :) to czeka Cię bardzo dużo pracy aby nadrobić zaległości :( ale wszystko przed Tobą i wierze że przyszła wiosna będzie już kolorowa :)
kwiatomaniaczka
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 3
Rejestracja: 2009-04-27, 21:06

Post autor: kwiatomaniaczka »

właśnie, troche to może dziwne, ale zbytnio nie podobają mi się kolorowe kwiaty w ogrodach, chyba, że wyrastają na drzewkach..
jesienią przypominają mi o upływającym czasie i robi mi się smutno. ;P
wolę dużo zieleni, krzewy, różne bluszczyki, bukszpany, żywopłoty.. ;)
w sumie mam 'panienki' , 'turki' , goździki i kilka innych (nie znam nazw, zajmuję się uprawą roślinek od roku, więc nie jestem jeszcze w tym obeznana ) ale nie specjalnie jestem z nich zadowolona.. cieszą oko dosłownie przez moment..
Nie przystawaj dla zbierania kwiatów, by je zachować, ale idź naprzód, a kwiaty będą ciągle kwitnąć na twojej drodze.
— Rabindranath Tagore (1861-1941)

;)))
Awatar użytkownika
evqa
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 353
Rejestracja: 2008-05-17, 19:24

Post autor: evqa »

Ale chyba przyznasz, że ta chwila gdy kwitną, jest piękna :-D
Pozdrawiam Ewa
Awatar użytkownika
Joanna
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 800
Rejestracja: 2008-06-04, 13:48

Post autor: Joanna »

Wybacz ale chyba masz chandrę albo depresję :mrgreen: Przecież taki "tylko" zielony ogród jest na dłuższą metę smutny. :-/ W tym cały urok, że wszystko się zmienia, kwiaty, kolory, kształty. Przecież kwiaty kwitną tak długo i ożywiają wszystko wokół. Takie jest życie, my się zmieniamy, dzieci rosną a trzymanie się jednej utartej ścieżki nie zatrzyma czasu. Nawet te zielone w większości tracą liście. Taki kolorowy i zmieniający się ogród przypomina, że trzeba korzystać z życia a bać się i smucić. W końcu znów przyjdzie wiosna :mrgreen:
kwiatomaniaczka
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 3
Rejestracja: 2009-04-27, 21:06

Post autor: kwiatomaniaczka »

Joanna pisze:Wybacz ale chyba masz chandrę albo depresję :mrgreen: Przecież taki "tylko" zielony ogród jest na dłuższą metę smutny. :-/ W tym cały urok, że wszystko się zmienia, kwiaty, kolory, kształty. Przecież kwiaty kwitną tak długo i ożywiają wszystko wokół. Takie jest życie, my się zmieniamy, dzieci rosną a trzymanie się jednej utartej ścieżki nie zatrzyma czasu. Nawet te zielone w większości tracą liście. Taki kolorowy i zmieniający się ogród przypomina, że trzeba korzystać z życia a bać się i smucić. W końcu znów przyjdzie wiosna :mrgreen:

wiesz.. chyba masz rację. ;)
w takim razie obiecuję poprawę. ;) jeszcze w tym roku uporządkuję podwórko (jest raczej gospodarcze wiecie , wieś, drzewa trzeba naciąć do palenia itd..) zrobię sobie 'sektory' na oddzielne gatunki kwiatków, wszystko ładnie rozplanuję i wiosną bedzie kolorowo ;) teraz to już raczej za późno, nie wyrobię się ze wszystkim. niestety są jeszcze inne obowiązki.. \
dziękuję za rady , muszę przyznać, że Twoja wypowiedź, Joanno przekonała mnie do kolorów.. ;))

Pozdrawiam cieplutko. ;)
Karolina.
Nie przystawaj dla zbierania kwiatów, by je zachować, ale idź naprzód, a kwiaty będą ciągle kwitnąć na twojej drodze.
— Rabindranath Tagore (1861-1941)

;)))
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Karolinko,można również posadzić kolorowe krzewy, w tym iglaki.
Awatar użytkownika
Padawan
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 406
Rejestracja: 2008-10-30, 20:40

Post autor: Padawan »

Karolina, ja też uwielbiam duże drzewa i krzewy :)
Z praktycznych powodów muszę ograniczać ilość niskich roślinek w ogrodzie (mam kilka psiaków a one mogłyby zadeptać takie roślinki). Ale wśród drzew i krzaków jest tyle do wyboru! W maju kwitną drzewa owocowe, zaraz potem bzy. A bzów też jest wiele odmian. Niektóre mają nawet plamiaste liście. Latem są róże. Wystarczy kilka krzaczków i robi się kolorowo.
Zwykłe drzewa też są kolorowe. Brzozy fajnie się złocą jesienią (a płaczące nieszczepione można już kupić w ogrodnictwie za kilkanaście złotych).
A poza tym jeszcze nie jest za późno, żeby sadzić! Rośliny kupowne w doniczkach można sadzić przez całą wiosnę i lato!
Pozdrowienia - Padawan
Awatar użytkownika
basia 79
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 32
Rejestracja: 2009-05-04, 17:07

Post autor: basia 79 »

czegoś tu nie rozumiem - KWIATOMANIACZKA- nie lubi kwiatów :-(
ODPOWIEDZ