Mój ogród - moja radość (Ilona2715)

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MMARTA1982
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 615
Rejestracja: 2011-03-17, 11:43

Post autor: MMARTA1982 »

Wtaj Ilono. Jestem ciekawa jak tam twoje pikowane kwiatuszki,też lubię papranie sie w ziemi,niestety nie mam na nie zbyt dużo miejsca.
Awatar użytkownika
edyta_mi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1059
Rejestracja: 2011-01-22, 21:58

Post autor: edyta_mi »

Ilona2715 pisze:Oj dawno mnie tu nie było,
No to prawda, że dawno. Ale piękne zdjęcia pokazujesz :roll: :roll: :roll: .
Bardzo podoba mi się Twój ogród :mrgreen: .
A co to za niebieski kwiatuszek na zdjęciu pod bzami?

O, i łubin Ci już kwitnie :shock: .
Clematis cudny:mrgreen: .
Pozdrawiam Edyta
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7942
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Fajnie u Ciebie Ilonko :-D .Dobrze myślę , że to azalia Ci kwitnie?
Awatar użytkownika
Lol@
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 986
Rejestracja: 2010-08-16, 21:04

Post autor: Lol@ »

Tyle zdjęć, i każde piękne.
Niebieskie pod Lilakiem to zdaje się Kamasja. Dużo jej tam kwitnie :-) W takiej ilości to mało kiedy widziałam :-) Zdjęcie z bramką i białymi roślinami podoba mi się. Dużo się podziało u ciebie w ogródku :-D
Uwielbiam Tulipany, a Ty?

Forumka Kasia
Awatar użytkownika
Ilona2715
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 123
Rejestracja: 2010-09-01, 15:48

Post autor: Ilona2715 »

Dziękuję bardzo za odwiedzinki, już odpowiadam.
Marta nie robiłam jeszcze zdjęć tych pikowanych, ale na pewno zrobię, przyznam się szczerze, że w okresie kiedy powinny być pikowane nie miałam "weny", więc częściowo pikowałam, a resztę wsadzałam tak jak wzeszły (kępkami), ale widzę, że chyba coś z tego będzie, obiecuję, że pokażę zdjęcia, ale jak już będą kwitły, bo teraz to tylko zielono.
Edytko - tak, te niebieskie kwiatuszki to kamasja niebieska, właśnie mam dylemat, rośnie już w tym miejscu trzeci rok i w tym roku była dużo niższa niż w poprzednim, nie wiem czy jej nie wykopać i rozsadzić, nie chciałabym jej zaszkodzić, bo taka kępka jest dość okazała.
Elu, jeśli myślisz o tym białym kwiatku to oczywiście azalia, właśnie się zastanawiam czy one tak obficie kwitną co drugi rok? W zeszłym przepięknie kwitła różowa, ta bardzo słabo, a w tym zupełnie odwrotnie.
Kasiu - mi też podobają się te dwa biało kwitnące drzewka po obu stronach furtki, ale sama furtka hm, ale jestem dobrej myśli mój M już je zrobił (furtki - nawet fajnie wyszły), ale zostaną założone wszystkie razem tzn. wówczas, jak zrobi poszczególne przęsła (będą z drewna trzeba sobie radzić, bo wszystko strasznie kosztuje).
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7942
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Ilonko, u mnie azalie i wielkokwiatowe, i japońskie kwitną obficie - i w tym, i w zeszłym roku. Zaraz poszukam zdjęć i wkleję u siebie.
ODPOWIEDZ