Ogród z pięknym widokiem

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JaDorka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1019
Rejestracja: 2009-09-30, 21:45

Post autor: JaDorka »

Lilu, taka byłam ciekawa Twojego skalniaka, jak wysyłałam Ci roślinki. Teraz, jak go pokazałaś w jeszcze szerszym ujęciu, niż dotychczas i po tych dodatkowych pracach, to muszę powiedzieć, że to nie jest skalniak. To jest mega-skalniak :shock: :!: . Imponujący. I ten metraż. Gdzie tam moje mikrusy do Twoich. Ależ ja Ci zazdroszczę :)
Pozdrawiam - Dorota
******************
Zapraszam tam, gdzie Ogród mój azylem moim.
Awatar użytkownika
Lol@
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 986
Rejestracja: 2010-08-16, 21:04

Post autor: Lol@ »

Ależ oczywiście, że się nigdy nie kończy :-D... Sama radość :-D
Ostróżki masz przepiękne. To pierwsze zdjęcie też mnie ujeło :mrgreen:
Uwielbiam Tulipany, a Ty?

Forumka Kasia
Awatar użytkownika
Małgorzata124
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1698
Rejestracja: 2008-08-03, 19:47

Post autor: Małgorzata124 »

Lilu skalniaczek piękny :shock: :shock: :shock: a jaki duży :shock: :shock: , ostróżki bardzo ładne, moje też powędrują pod płot bo są za wysokie w stosunku do innych roślinek i w sumie mało je widać we wszystkich chaszczach na rabatach bo mam je w trzech miejscach ;)
pozdrawiam Małgorzata
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Liluś ostróżki fajne kolorki, ciekawe te jasno niebieskie. Oj będzie efekt jak się rozrosną.
Awatar użytkownika
Lila
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 511
Rejestracja: 2009-07-01, 23:09

Post autor: Lila »

Pozdrawiam serdecznie członkinie koła miłośniczek ostróżek ;): anja, edyta_mi, Zenia, Lol@, Małgorzata124, lilia0405...
i miłośniczkę kamiennych kręgów;): JaDorka :lol:
Jest mi niezmiernie miło, że w moim wątku skupiły się takie peany na część ostróżek, więc chociaż mam ich na razie bardzo mało, wiem, że kolejne dołączą wkrótce :D :D :D

Ciągle pada i pada. Grządki zamieniły się w bagienne obszary, kwiaty ubłocone i zmoknięte, niebo zasnute chmurami, więc na chwilę uciekam w niedawno minione słoneczne dni i wstawiam kilka zdjęć z mojej okolicy, które zrobiłam zanim zaczęła się pora deszczowa ;-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
Lila

Ogród z pięknym widokiem
Awatar użytkownika
piwonia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1565
Rejestracja: 2007-12-27, 10:02

Post autor: piwonia »

Dołączam i ja do koła miłośników ostróżek, bo to piękne kwiaty :-D
Oraz duże brawa za tak imponujący skalniak :ok:
Pozdrawiam - Wiesia
zapraszam
Awatar użytkownika
majka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 792
Rejestracja: 2009-07-12, 18:27

Post autor: majka »

Lilu kwiaty masz piękne jak wiele z nas, ale takie widoki jakimi możesz się upajać na co dzień, to nie często można spotkać, od zawsze Ci ich zazdroszczę. Pogodę mamy bardzo podobną, lepiej nie wychylać nosa z domu, w strugach deszczu podwiązywałam lilie do palików, pod ciężarem zaczęły się przewracać. Ciekawa jestem jak u Ciebie ze ślimakami, bo ja widzę, że jest teraz ich co niemiara. :-D Słoneczka życzę. :!:
Awatar użytkownika
Lol@
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 986
Rejestracja: 2010-08-16, 21:04

Post autor: Lol@ »

Mnie też ostatnio stopował deszcz. Dziś jak zobaczyłam jak się mają rośliny w moich ogródkach to... tak wszystko się porozrastało, że nie poznaję, gdzie ja to przyszłam... :-P .
Więc widok na tak piękną okolicę mogą tylko ukoić mą duszę i przemieścić myśli w bardziej pozytywne przestrzenie :-D. Brakuje mi takich widoków :-D.
Uwielbiam Tulipany, a Ty?

Forumka Kasia
tresaa
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 217
Rejestracja: 2011-02-12, 16:18

Post autor: tresaa »

Lilu jaki wielki skalniak :shock:, a widoki prześliczne :)
Awatar użytkownika
anja
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 514
Rejestracja: 2010-09-05, 10:11

Post autor: anja »

Lilu piękną masz okolicę. Sama przyroda :roll:
Awatar użytkownika
Joanna
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 800
Rejestracja: 2008-06-04, 13:48

Post autor: Joanna »

Ale masz widoki :shock:
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Lilu, a może byś zechciała pokazać więcej ze swojej okolicy w Kawiarnianym wątku "Moja miejscowość i okolica".
Myślę, że wszyscy z przyjemnością ją zobaczymy :mrgreen: Bo naprawdę jest się czym zachwycać :!:
Awatar użytkownika
JaDorka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1019
Rejestracja: 2009-09-30, 21:45

Post autor: JaDorka »

Danka pisze:Lilu, a może byś zechciała pokazać więcej ze swojej okolicy w Kawiarnianym wątku "Moja miejscowość i okolica".:!:
To naprawdę świetny pomysł. Lilu, nie daj się prosić :)
Pozdrawiam - Dorota
******************
Zapraszam tam, gdzie Ogród mój azylem moim.
Awatar użytkownika
Lila
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 511
Rejestracja: 2009-07-01, 23:09

Post autor: Lila »

Piwonio, witaj w kole;) i dziękuję za brawa :D
Maju, życzę ci abyś tez zamieszkała wśród pięknego krajobrazu :D Ślimaka czasem spotykam, ale plagą tego bym nie nazwała, może u mnie za wysoko na ślimacze wędrówki ;)
Lol@, mnóstwo jest w Polsce takich widokowych terenów, możesz przemieścić się tam nie tylko myślami, ale również ciałem ;)
Tresaa, dziękuję za miłe słowa :D
Anju, taką okolicę do zamieszkania sobie kiedyś stworzyłam w moich myślach, a potem... już tylko krok do realizacji ;)
Joanna, to tylko mała próbka ;) po tych waszych zachwytach będę musiała się rozwinąć widokowo ;)
Danka, wspaniały pomysł :rotfl: tylko kiedy ja mam z aparatem po górkach biegać, jak co tylko powyrywam chwasty, to znowu leje i rosną od nowa :/
JaDorka, jestem tak samo chętna, jak wy, ale załatwcie mi jakąś rozciągarkę do czasu ;)

Po kolejnych deszczach kontynuuję oczyszczanie terenu przed ostróżkami, które w międzyczasie przekwitły, ale słyszałam, że po ścięciu odrastają i kwitną znowu :D :D
Obrazek
Wykopałam przy okazji znowu górę kamieni.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
Lila

Ogród z pięknym widokiem
Awatar użytkownika
JaDorka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1019
Rejestracja: 2009-09-30, 21:45

Post autor: JaDorka »

Już wysłałam petycję, dołączyłam 3 zdjęcia i prośbę o pozytywne załatwienie sprawy ;-) więc możesz Lilu już zaczynać :mrgreen: ;-)
Pozdrawiam - Dorota
******************
Zapraszam tam, gdzie Ogród mój azylem moim.
ODPOWIEDZ