Kwiaty na mojej działce

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Naprawdę piękne :shock: :shock:
Monia68

Post autor: Monia68 »

Pierwszy raz widzę takie cynie :shock: W ogóle nie lubię tych kwiatów, ale te wygladają bardzo atrakcyjnie :-)
Awatar użytkownika
piwonia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1565
Rejestracja: 2007-12-27, 10:02

Post autor: piwonia »

Wspaniałe i tak różnorodne te mini cynie :roll: , może uda Ci się pozbierać z nich nasionka ;-)
Pozdrawiam - Wiesia
zapraszam
Awatar użytkownika
Avelina
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 398
Rejestracja: 2008-02-05, 22:12

Post autor: Avelina »

Cieszę się że Wam się podobają moje maluszki, sama byłam zaskoczona jak ładnie wyglądają. Nie wiem czy będę nasionka, kwitną już jakiś miesiąc i na razie nie ma nic.
Awatar użytkownika
Avelina
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 398
Rejestracja: 2008-02-05, 22:12

Post autor: Avelina »

Ładnie prezentują się mieczyki. Mimo, że kupowałam mieszanki kolorów, to mam na zatrzęsienie czerownych ale pojawiają się też inne kolory.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ewa-Maria

Post autor: Ewa-Maria »

Piękne te mieszanki mieczyków. Ja też tak jak Monia nie przepadam za cyniami ale te wyjątkowo mi się podobają :-D
Monia68

Post autor: Monia68 »

Mieczki bardzo ładne :-) Jestem ciekawa, jakie bedą moje, bo cebule w tym roku dostałam od męża, a z lat ubiegłych rozdałam. Czeka mnie więc niespodzianka :lol:
Awatar użytkownika
Avelina
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 398
Rejestracja: 2008-02-05, 22:12

Post autor: Avelina »

Monia ja lubię ten czas oczekiwania, zwaszcza jak są nowe kwiaty, jaki kolor się pojawi z pączka, jak szybko zakwitnie. Czasem biorę auto i jadę na działkę, żeby zobaczyć co nowego się pojawiło.
Teraz u mnie w ogródku kwitnie dużo kwiatów. Cieszę się, że nie mam okresów przestoju, że jedne kwiaty już przekwitły a kolejne jeszcze nie zakwitły.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Bardzo mnie cieszy wygląd mojego skalniaczka, ładnie się rozrastają roślinki, a i skałek po tochę przybywa. Po tych paru miesiącach i tak wygląda lepiej niż się spodziewałam.
Mam też słonecznika giganta, samosiejka z pokarmu dla ptaków, wyrosła na 3 metry.
Awatar użytkownika
Ewaa
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 335
Rejestracja: 2008-06-28, 00:04

Post autor: Ewaa »

Ładnie tam masz :roll: :roll: ;-)
Monia68

Post autor: Monia68 »

Rzeczywiście wszystko Ci pięknie kwitnie :-) Mnie najbardziej podobają się zawilce.
Awatar użytkownika
evqa
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 353
Rejestracja: 2008-05-17, 19:24

Post autor: evqa »

Ślicznie u Ciebie i kolorowo :!:
Cynie urocze :!: a i mieczykom nic nie brakuje :!:
Wiosną kupiłam dwie odmiany mieczyków -żółtą i czerwoną .Żółta kwitnie a czerwonej nie ma, dlatego z wielką przyjemnością oglądam Twoje
Pozdrawiam Ewa
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Pięknie i kolorowo u Ciebie, u mnie już niestety zaczyna być jesiennie. Avelinko a co to za roślina na drugim zdjęciu?
Ewa-Maria

Post autor: Ewa-Maria »

Tylko pozazdrościć lata u Ciebie Awelino ;-)
U mnie tak jak u Gosi wielkimi krokami nadchodzi jesień :-/
Gosiu to lewkonia :-D też zwróciłam na nią uwagę - jest śliczna.
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Rzeczywiście u Ciebie lato w pełni.I bardzo ładnie wszystko wygląda.Mieczyki super.
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

:shock: Lewkonia ? Przeeeśliczna :!:
ODPOWIEDZ