Tu na razie jest ściernisko ale będzie... ogród

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Wiolu....obejrzałam wszystko u ciebie od początku jak powstawał twój ogródeczek. Muszę przyznać z podziwem że zrobiłaś to w ekspresowym tempie. Już teraz widać piękne efekty twojej pracy. W przyszłym roku będzie jeszcze piękniej. Gratuluję. :lol:
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

Danielo, Danka Dzięki

Mnie też to się skojarzyło z "obrazkami" na ziemii. Przyłączam się do pytania Foxa - czy to coś znaczy?
hhi mam nadzieje, że nic

To inwencja mojego M. Mówiłam zrób mi nową rabatkę (bo trzeba było usunąć trawę) tylko nie rób mi jakiegoś zwykłego prostokąta tylko coś nieregularnego i poszłam do lasu po gałązki świerkowe. Przychodzę i mam piktogram hhihi Ale mnie się podoba :)
Chciałem tylko dodać że i główkę posiadam na karku i główka pracuje :)
;)))



to chyba dla UFO: ZAKAZ LĄDOWANIA :-D
może być hihih

Zenia witaj i dzięki za odwiedziny. No nie tylko mojej pracy ale przede wszystkim mojego M sama to bym za dużo nie zrobiła ;)hiih Mam nadzieję, że będzie coraz ładniej i będzie to przypominało ogród.
Awatar użytkownika
Elżbieta 46
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 407
Rejestracja: 2008-05-16, 08:54

Post autor: Elżbieta 46 »

Cudnie i znowu twój M pokazał że ma super zmysł artystyczny :-D
Kasiu Ewo Gosiu dziękuję i również życzę miłego dnia
pozdrawiam Ela
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Elżbieta 46 pisze:Cudnie i znowu twój M pokazał że ma super zmysł artystyczny :-D
Tylko pozazdrościć takiego męża. Mój też mi pomaga...ale z tym zmysłem na bakier..albo ja taka wybredna.
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

Nie wiem czy artysta czy nie z niego jest. Dla mnie bomba. Ja się tylko śmiałam, że zaraz mi zrobi rabatkę w kształcie samolotu :lol: (bo tak je lubi) a może i nawet chciał a mu nie wyszło kto go tam wie hiih :lol: Ważne, że zerwał ta darń a ciężko było i przekopał i nawet pomagał zagrabić wybierając resztki korzeni traw normalnie szok. :shock: Mi tylko zostało posianie i powsadzanie cebulek hiih. A może to robił dla swojego kochanego bambusika którego tak usilnie chce mieć! (i sam wsadzał) Kto tam wie tych facetów. :oops: :mrgreen: :mrgreen: Najważniejsze, że rabata jest hiihih
Mój też mi pomaga...ale z tym zmysłem na bakier..albo ja taka wybredna.
dobrze, że pomaga gdyby nie oni ... :-/ hmn to taką rabatę bym kopała do teraz chyba hiih
Awatar użytkownika
ANA
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 456
Rejestracja: 2008-01-18, 07:06

Post autor: ANA »

Wiolu! Przespacerowałam sie 1-13 no i jest pieknie, dużo pracy włożyłaś, A skalniak to chyba skalniaczysko ;-) Wiąsną będę zaskoczona twoim ogrodem, roślinki się rozrosną, cebule zakwitną. drzewa i krzewy rozkwitną :-> (chyba wpadam w jesienna melancholię) :cry:
Całuski od Anki krakowianki.
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

Lepiej nie wpadaj. Mi też jest coraz smutniej. Ale już nie mogę się doczekać do wiosny. Troszkę cebulowych wsadziła nie za dużo ale zawsze coś. Ale będą iryski, szafirki, tulipanki, i trójsklepka :mrgreen: :mrgreen: eh a tu dopiero zima się zaczyna :-? AAA i może jak moje drzewka przeżyją mrozy i zające i sarny to może nawet zakwitną :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Joanna
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 800
Rejestracja: 2008-06-04, 13:48

Post autor: Joanna »

Proszę bez melancholii i depresji. Z tego co czytam to mój kot posiał panikę jedząc jak oszalały bo podobno zimy nie ma być. Tylko tak prawdę mówiąc nie wiem czy taka szaro-bura ciepła zima nie jest gorsza od tej białej i mroźnej :-/ Pomyślcie jaka różnica w zdjęciach! To może założymy wątek z dowcipami :lol:
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

Tomoże założymy wątek z dowcipami :lol:
ja tam jestem za. Śmiech jeszcze nikomu nie zaszkodził.
Awatar użytkownika
Elżbieta 46
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 407
Rejestracja: 2008-05-16, 08:54

Post autor: Elżbieta 46 »

Fajny pomysł jestem za też się lubię pośmiać :mrgreen:
Kasiu Ewo Gosiu dziękuję i również życzę miłego dnia
pozdrawiam Ela
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

Tylko ciekawe co na to nasi moderatorzy? :-/ Ale w kawiarence ;) chyba można by było ;) :oops: tylko co na to rafaloku jak zasypiemy postami mu serwer (czy jak to tam jest) :-?
Awatar użytkownika
ANA
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 456
Rejestracja: 2008-01-18, 07:06

Post autor: ANA »

Oto to niech się już On martwi. Mądra głowa z Niego to coś wymyśli :lol:
Całuski od Anki krakowianki.
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

W kawiarence jak najbardziej jestem za, jak pisze Wiola, śmiech jeszcze nikomu nie zaszkodził a może sprawić że świat w te jesienno zimowe długie wieczory okaże się bardziej kolorowy ;-).
Mam nadzieję, że Administrator za ten nieroślinny wpis mnie nie zdegraduje ;-) :lol: :lol: :lol:
Ewa-Maria

Post autor: Ewa-Maria »

Ja też jestem ZA, Gosiu to już jesteśmy dwie do degradacji ;-) :lol:
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

No cóż w duecie raźniej. ;-) :lol: :lol:
ODPOWIEDZ