Ogródek działkowy Kedrigern86

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
Kedrigern86
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 40
Rejestracja: 2008-03-23, 15:17

Post autor: Kedrigern86 »

Bzy w pełni rozkwitu

Obrazek

Obrazek

Krzewy jeszcze małe ale mają dorosnąć do 1,5 metra :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
"Warto być przyzwoitym"- Zawsze zwraca się z nawiązką :)
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

ładne żarnowce,też przymierzam się do ich zakupu.
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Fajne żarnowce lub szczodrzeńce. Moje dwa duże krzaki w tym roku zginęły, nie wiem czy wymarzły czy coś innego, ale jest mi ich bardzo szkoda, w zeszłym roku jeszcze pieknie kwitły.
Awatar użytkownika
evqa
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 353
Rejestracja: 2008-05-17, 19:24

Post autor: evqa »

Czy znasz może nazwę żarnowca z czerwonymi kwiatkami :?:
Pozdrawiam Ewa
Kedrigern86
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 40
Rejestracja: 2008-03-23, 15:17

Post autor: Kedrigern86 »

evqa niestety nie pamiętam tej nazwy bo była ona oczywiście po łacinie. Jednak jak zależy Ci na kupnie tego krzewu a nie na nazwie to zapraszam do OBI :)
"Warto być przyzwoitym"- Zawsze zwraca się z nawiązką :)
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Jeśli tego przy Okęciu To serdecznie odradzam ;-) . Byłam w zeszłą niedzielę i rośliny jakie tam zastałam wołały o pomstę do nieba. Natychmiast na miejscu kierownictwa pozbyłabym się pracowników z działu Ogród. Chodziłam między tymi połamanymi, zwiędniętymi, przelanymi itp. roślinami i zastanawiałam się jak można aż tak zniszczyć tyle pięknych roślin :shock: . O storczykach nawet wypowiadać sie nie będę, bo aż serce boli.
Kedrigern86
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 40
Rejestracja: 2008-03-23, 15:17

Post autor: Kedrigern86 »

Trudno tu chyba obwiniać samych pracowników, to kierownik danej sekcji wyznacza standardy pracy. Dlatego też jakby juz kogoś zwalniać to całe szefostwo tego rozgardiaszu. Nie rozumiem zbytnio jak na dział budowlany w weekend można dać 4-5 pracowników. Na szczęsie bywam tam też w środku tygodnia i w tedy na wypisanie "świstka" na cegły nie trzeba czekać,ganiać,prosić przeszło 30 minut. Również w weekend nie jest zaciekawie w tym centrum ogrodniczym na Al.Krakowskiej tam to dopiero jest porażka, no ale to może dlatego że sezon w pełni i ofiary zapewne muszą być :)
"Warto być przyzwoitym"- Zawsze zwraca się z nawiązką :)
Awatar użytkownika
basia 79
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 32
Rejestracja: 2009-05-04, 17:07

Post autor: basia 79 »

śliczne tulipanki
ODPOWIEDZ