Mój mały kawałek ogródka - na początku drogi :-)

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
Awatar użytkownika
piwonia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1565
Rejestracja: 2007-12-27, 10:02

Post autor: piwonia »

A mnie dla odmiany zachwycily dalie :-D , bardzo ciekawe odmiany :-D
Pozdrawiam - Wiesia
zapraszam
Awatar użytkownika
El-ka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1302
Rejestracja: 2009-01-30, 14:19

Post autor: El-ka »

piwonia pisze:A mnie dla odmiany zachwycily dalie :-D , bardzo ciekawe odmiany :-D
pozdrawiam Elżbieta
evluk1
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 25
Rejestracja: 2009-03-03, 06:18

Post autor: evluk1 »

Piękne zdjęcia :-)
Znajszła
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 33
Rejestracja: 2009-07-11, 10:37

Post autor: Znajszła »

Pysznogłówki piękne, a ten kolor urzekający.
Awatar użytkownika
evqa
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 353
Rejestracja: 2008-05-17, 19:24

Post autor: evqa »

El-ka pisze:
piwonia pisze:A mnie dla odmiany zachwycily dalie :-D , bardzo ciekawe odmiany :-D
Mnie też :shock: :-D
Pozdrawiam Ewa
Awatar użytkownika
Ania Zielonka
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 290
Rejestracja: 2008-09-16, 17:10

Post autor: Ania Zielonka »

Witam Wszystkich,
dawno mnie nie było, ale to wina internetu, ktory strasznie mi szwankował, no cóż poprostu go nie było. Mam nadzieję, że niedługo nadrobię zaległości w oglądaniu Waszych ogródkowych piękności i dziękuje Wszystkim za miłe słowa, rady i odwiedziny.

Teraz chce Wam pokazać moją walkę z olbrzymim skrzynkowym potworem, miałam posadzic koło niego białego Clematisa (którego poleciła mi życzliwa forumkowiczka :-D) niestety, a może stety dostałam Wiciokrzew, który potrzebował pomocy przy wspinaniu się na skrzynkę więc przy pomocy drucika miedzianego powstała taka sobie pajęczynka :mrgreen:

Niedługo zamieszczę aktualniejsze zdjęcia. pzdr
Załączniki
HPIM8661_resize_resize.JPG
HPIM8660_resize_resize.JPG
HPIM8657_resize_resize.JPG
HPIM8656_resize_resize.JPG
Awatar użytkownika
Ha-linka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1012
Rejestracja: 2008-02-08, 08:09

Post autor: Ha-linka »

Pajęczyna bardzo pomysłowa! :-) Mój clematis też wspina się po nitkach, ale Twoje są doskonałe i ten pajączek.... :-D
Pozdrawiam Halina
Moja oaza spokoju
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Pajączek pomysłowy,ładnie wykonane.
Awatar użytkownika
Ania Zielonka
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 290
Rejestracja: 2008-09-16, 17:10

Post autor: Ania Zielonka »

Witam, dziekuje za słowa uznania dla mojego pajączka :-D

Ale jest mi strasznie smutno, że nie udało mi się wziąć udziału w konkursie :cry: , ciągle mam problemy internetowo-komputerowe.
Teraz chwilowo wszystko działa, więc chociaż tutaj sobie wrzuce zdjecia konkursowe mojego tarasu, z pozdrowieniami i zapachami róż dla oglądających
Załączniki
HPIM8640_resize.JPG
HPIM8629_resize.JPG
HPIM8736_resize_resize.JPG
HPIM8611_resize_resize.JPG
HPIM8610_resize_resize.JPG
Awatar użytkownika
Ania Zielonka
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 290
Rejestracja: 2008-09-16, 17:10

Post autor: Ania Zielonka »

cd..
Na tarasie w skrzynkach są begonie z margarytkami i jakimis zółtymi podobnymi do słoneczników kwiatkami, w donicy znajduje sie lawenda francuska, surfinia i 2 roslinki jednoroczne, okalają taras róże czerwone, różowe,biało-różowe, żółte oraz na pniu róża hokus-pokus, między różowymi pnie się clematis Warszawska nike. Za różami jest Budleja z lawendami, przed różami rosną konwalie, szafirki, irysy zyłkowane (teraz niewidoczne) w dwóch pniach są lobelie niebieskie z dzwoneczkami. W narozniku koło tarasu rosną sobie 2 sasanki fioletowa i czerwona, krzew mojżesza, dwie domowe ketmie i na tych zdjęciach to wszystko.
Ostatnio zmieniłam troche wystrój i tach w dwóch pniach zostały posadzone już chryzantemy bordowe, a w narozniku miedzy ketmiami zagościała żółta chryzantemka.
pzdr
Załączniki
HPIM8734_resize_resize_resize.JPG
HPIM8758_resize_resize.JPG
HPIM8760_resize_resize.JPG
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Aniu piękne zdjęcia, ja również żałuję, że nie wzięłaś udziału w konkursie (wydawało nam się, że tak długi okres jego trwania pozwoli wszystkim użytkownikom na wzięcie w nim udziału), żałuję że w ogóle tak mało stałych użytkowników naszego forum wzięło w nim udział, a przecież nagrody były całkiem zachęcające. ;-) :-D
Może za rok (o ile znów zostanie zorganizowany) będzie cieszył się większym zainteresowaniem. A taras masz wspaniały, jak dla mnie godny pierwszego miejsca :-D .
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Aniu, znam ten problem. Bo gdy jestem na wsi,również sieć bardzo słabo działa. Taras śliczny i rzeczywiście szkoda,ze nie zdążyłaś wziąć udziału w konkursie.
Awatar użytkownika
Padawan
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 406
Rejestracja: 2008-10-30, 20:40

Post autor: Padawan »

Super kolorowy ogród, wręcz aż "kudłaty"!
Pozdrowienia - Padawan
Awatar użytkownika
Ania Zielonka
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 290
Rejestracja: 2008-09-16, 17:10

Post autor: Ania Zielonka »

Gosiu, Danusiu i Padawanku - dziękuje za miłe słowa, co do internetu to nikomu nie polecam nowego Windowsa Vista ponieważ to dzięki niemu miałam tyle problemów z netem, gdy przeinstalowaliśmy system na Windows XP problemy się skończyły.
Dzięki Waszym słowom czuje się największym wygranym :mrgreen:
Gosiu oczywiście nagrody były bardzo atrakcyjne i żałuje, że się nie udało, może następnym razem :cry:

Teraz trochę zmianek - przed domem strasznie zaczął mi chorować jałowiec i choinka, nic nie pomagało sypałam, pryskałam i nic, w końcu mąż wykarczował mi krzaki i oto co powstało w ich miejscu.
Zasadzone Tuja na pniu, 2 kalmie, mały piersis, kilka kamieni i teraz będę dosadzała cebulowe, trochę zimowitów, jesiennych krokusów, a poza tym planuje żółte narcyzy na wiosnę i podsypać korą, ale nie wszystko na raz ;-)
Załączniki
100_4580.jpg
100_4580.jpg (45.67 KiB) Przejrzano 2304 razy
100_4570.jpg
100_4570.jpg (45.62 KiB) Przejrzano 2304 razy
100_4575.jpg
100_4575.jpg (26.57 KiB) Przejrzano 2304 razy
100_4568.jpg
100_4568.jpg (25.27 KiB) Przejrzano 2304 razy
100_4564.jpg
100_4564.jpg (25.64 KiB) Przejrzano 2304 razy
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Aniu,ładnie nawet bardzo ładnie.
ODPOWIEDZ