Sielsko, Anielsko ANY :)

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lila
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 511
Rejestracja: 2009-07-01, 23:09

Post autor: Lila »

Aniu, śliczne kwiaty u Ciebie kwitną, a nowe zakupy na pewno jeszcze upiększą Twój cudowny ogród. Z wielkim zainteresowaniem czekam na wiosenne zdjęcia kwiatów, które wyrosną z nowych cebulek :lol:
Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
Lila

Ogród z pięknym widokiem
Awatar użytkownika
El-ka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1302
Rejestracja: 2009-01-30, 14:19

Post autor: El-ka »

Zaczyna się jesienne szaleństwo,też kupiłam trochę cebul.Boje się ,że to dopiero początek bo ciągle ich jest za mało :mrgreen:
pozdrawiam Elżbieta
Awatar użytkownika
kasia12
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 90
Rejestracja: 2009-01-21, 09:31

Post autor: kasia12 »

ANA
dłuuugo bardzo dłuuugo nie odwiedzałam Twojego ogrodu, który bardzo się zmienił.
Masz piękne kwiaty urzekły mnie kolory i kształty. Twoje kwiaty są śliczne. Czekam do wiosny, aż zakwitną cebulki, które zakupiłaś.
POZDRAWIAM KASIA
Awatar użytkownika
ANA
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 456
Rejestracja: 2008-01-18, 07:06

Post autor: ANA »

Muszę się Wam wyżalić, jakaś paskudna rogata świnia wykradła mi większość roślinek nowych i starych, żeby to jeszcze jakoś ładnie łopatą wykopała to nie powyszarpywała reszta zostało na wierzchu i tak leżała, aż się nie zjawiłam w piątek. Mówie Wam myślałam że na zawał padnę, dobrze, że na gorącym uczynku ta świnia nie została złapana bo bym chyba musiała iść za kratki. Resztki roślinek powsadzałam do ziemi, nanosiłam wody z rzeczki i czekam na deszcze jak na zbawienie bo u mnie też susza, a mnie cały tydzień tam nie ma. Dobrze że chociaż cebulek nie ukradziono.( ale mieczyków części nie ma) O jejku i taki los ogrodniczki. Dobrze, że fotki z nazwami mam to będę się starała kupować to co miałam, i też dobrze że niektóre roślinki miałam w dwóch miejscach bo ta świnia tam nie dotarła. No ale już się wyżaliłam, trochę mi ulżyło
:evil: :cry: :-(
Całuski od Anki krakowianki.
Awatar użytkownika
Kasik5
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 630
Rejestracja: 2009-03-27, 15:11

Post autor: Kasik5 »

Ano, to okropne co Ci się przytrafiło! Oburzające i głupie! Brak mi słów na takie zachowanie... Totalne draństwo!!
Bardzo Ci współczuję i wyobrażam sobie co czułaś.

Miejmy nadzieję, że to była ostatnia akcja tego Ktosia, i że oliwa sprawiedliwa... ;-)

Pozdrawiam Cię serdecznie i trzymam kciuku za ogródek :->
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Bardzo mi przykro Ano, mam nadzieję, że tego ktosia dopoadnie zasłużona kara. Szkoda, że nie wiedziałam, o tym zanim wysłałam paczkę bo bym ci coś ekstra dodała, a tak włożyłam tylko jedną niespodziankę ;-), ale mam nadzieję że nieco poprawi Ci humor.
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Co za draństwo! Nie dziwię że się zdenerwowałaś!!!
Współczuję Ci.

Jeśli tylko mogę jakoś pomóc pisz!
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Bardzo mi przykro, że spotkało cię takie nieszczęście. Takiemu draniowi to ręce powinny uschnąć.
Awatar użytkownika
ANA
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 456
Rejestracja: 2008-01-18, 07:06

Post autor: ANA »

Bardzo, bardzo dziękuję Wam bardzo za miłe słowa. Gosiu ucieszę się z tego co dostanę od Ciebie. ( a jak jeszcze niespodzianka, to tym bardziej)
Całuski od Anki krakowianki.
Awatar użytkownika
Genia_gp
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 934
Rejestracja: 2009-09-07, 17:04

Post autor: Genia_gp »

Aniu, nie dziwię się, że jesteś wzburzona po zdewastowaniu Twojego ogródka. Pewnie podobnie bym zareagowała. Przykro mi również. A tych drani to ... :evil: Nie potrafią uszanować ciężkiej pracy i niszczą często złośliwie :!: Kiedyś wpadną łobuzy :!:
Serdecznie pozdrawiam
Genia
Mój ogródek
Awatar użytkownika
Ha-linka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1012
Rejestracja: 2008-02-08, 08:09

Post autor: Ha-linka »

Przykro mi Aniu,że miałaś niezapowiedzianą wizytę i serdecznie Ci współczuję.To prawdziwe draństwo! :evil: Jeżeli mogę Ci pomóc, to nie krępuj się i pisz!
Pozdrawiam Halina
Moja oaza spokoju
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Paskudztwo, współczuję ci :-|
Awatar użytkownika
Joanna
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 800
Rejestracja: 2008-06-04, 13:48

Post autor: Joanna »

Takich ludzi to powinno się wsadzać do mrowiska :evil: Gdyby jeszcze tylko ukradli to trudno, na świecie są i będą złodzieje, ale zdewastować ogród... Ewentualnie posmarować miodem i powiesić przy gnieździe os. :evil:
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

O kur... cze. Ja tu wpadam pooglądać co nieco a tu takie złe wieści. :-( :-( :-( :-(
Trzymaj się! Mam coś co miałaś? Może jednak mam to wiesz ;) ;-)
iwonaceae
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 147
Rejestracja: 2009-02-27, 23:01

Post autor: iwonaceae »

ANA, nie daj się! Zawsze możesz na nas liczyć;)
Napisz, czego Ci brakuje, może ktoś z nas będzie miał jakieś nadwyżki do podzielenia;)
Witam w moim ogrodzie
Miłego dnia
Iwona
ODPOWIEDZ