Mój zielony dom i...

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fox.
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 300
Rejestracja: 2010-05-21, 14:16

Post autor: Fox. »

Pszczółka i u mnie dziś była , ale na mój widok speszyło się biedactwo i gdzieś uleciało, moje fiolecikowe krokusiki nie wabią tak jak żółte ;)
Jacuś ;) Pozdrawia.
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Wiosna się w końcu obudziła :-D i spora młodzież do nasadzeń rośnie. :mrgreen:
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Majeczko widzę, że wiosna zdąża do Ciebie wielkimi korkami, a roślinne przedszkole okazałe, ja w tym roku na razie tylko pomidory mam wysiane. Maju a jak tam Twoja pasieka, ja po wczorajszym oglądzie pasieki jestem załamana, takich strat nie miałam nigdy. :cry:
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Maju...zakolorowiło się na twojej działce pięknie. Nareszcie mamy upragnioną wiosnę. :lol: . Miło popatrzeć...udane wysiewy. ;) . U mnie jeszcze mało kwitnących...wszystko się dopiero przygotowuje. Obrazek
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Maju ale będziesz miała sadzenia a my ile podziwiania :roll: ładnie wszystko wzeszło :lol:
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7949
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Maju , śliczny kolor ma Twój kwitnący krokusik - taki pomarańczowo -żółty. A zasiewów masz mnóstwo , oj i tyleż pracy będzie :-D
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Ale wiosennie robi się na forum i na dworze, gdzie nie zajrzę to wiosenne kwiatuszki zaczynają kwitnąć, i do roboty czas ruszyć ;) Majeczko prze Tobą masa nasadzeń, oj będzie się działo.
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Witam wszystkich wiosennie :rotfl:
Dzisiaj troszkę się zachmurzyło, może w końcu popada bo tak sucho że to co nie wymarzło to teraz uschnie. To jest taka susza pozimowa bo parę centymetrów rozmarznięte i wysuszone a głębiej zmarzlina i jak te roślinki mają pić. :|
Roboty będzie sporo ale którego ogrodnika taka robota nie cieszy. :rotfl:
Kasiu niczym nie zaprawiałam nasion, tylko wyprażyłam ziemię do wysiewu w piekarniku żeby zabić wszystkie grzyby. I siewki mają się dobrze. :D
Gosiu, ja nigdy nie miałam pasieki, pszczółka jest przyjezdna. ;)
Awatar użytkownika
ANA
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 456
Rejestracja: 2008-01-18, 07:06

Post autor: ANA »

No, no super . Pierwszy raz zaglądam i zaniemówiłam. Wczoraj i dziś ślicznie na dworze. Ja się wczoraj orobiłam jak b... i dziś ledwo wstałam z łoża. Kobieto to zaszalałaś z zakupciami, to dopiero będzie efekt. Focij dużo i pokazuj.
Całuski od Anki krakowianki.
Awatar użytkownika
Małgorzata124
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1698
Rejestracja: 2008-08-03, 19:47

Post autor: Małgorzata124 »

Maju pięknie już kwitną krokusiki, wiosna budzi się do życia :hurra:
pozdrawiam Małgorzata
Awatar użytkownika
Lol@
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 986
Rejestracja: 2010-08-16, 21:04

Post autor: Lol@ »

Ah tak :-) To niech siewki dalej się mają dobrze, jak im dobrze :-)
Uwielbiam Tulipany, a Ty?

Forumka Kasia
Awatar użytkownika
silan
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 38
Rejestracja: 2010-08-09, 22:27

Post autor: silan »

No pieknie rosnie Maju. Ja tez ostatnio popstrykalam zdjecia baka grubasa buszujacego w krokusach. Super byl, taki umazany pylkiem. Jak z entuzjazmem polecialam zgrywac zdjecia okazalo sie, ze w aparacie nie bylo karty pamieci :roll:

takze popatrze sobie na Twoja pszczolke ;)
Niestety nie mam polskich znakow. Obiecano mi to wybaczac ;)

moj balagan
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Witam wszystkich gości miło i serdecznie. :D
Dotarły do mnie kolejne paczuszki z kolejnymi zakupami.
Clematisy

Obrazek

wielkokwiatowy Barbara i bylinowe Mandschurica ,Praecox ,Sizaia Ptitsa,Pamiat Serdtsa i Juuli.

Druga paczka to Pinus parviflora 'Ogon Janome' ,Pinus mugo 'Laarheide ',Heuchera 'Electra'-żurawka, Heuchera 'Georgia Peach' -żurawka, Heuchera 'Peach Flambe'-żurawka. Tylko nie wiem która jest która bo brak kartek, jak ja nie cierpię takich sprzedawców.

Obrazek

Obrazek

Pinus parviflora 'Ogon Janome' wygląda na maleństwo, zmierzyłam ją i ma 27cm wzrostu od ziemi do czubeczka. Nie wiem czy je posadzę do ziemi czy do doniczek bo takie maleństwa jeszcze się gdzieś zgubią. :rotfl:
Awatar użytkownika
Małgorzata124
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1698
Rejestracja: 2008-08-03, 19:47

Post autor: Małgorzata124 »

Maju piękne zakupy, ale u Ciebie będzie pięknie jak to wszystko zakwitnie, już nie mogę się doczekać jak wszystko będzie kwitło i będzie posadzone :)
pozdrawiam Małgorzata
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Ja też się nie mogę doczekać ale ogrodzenia rabatek bo Goldi wciąż robi wykopki i muszę ogrodzić co cenniejsze nasadzenia. :-|
ODPOWIEDZ