Gadżety w ogrodach

Projekty, architektura ogrodowa i tematy pokrewne.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Orania
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 234
Rejestracja: 2008-01-11, 00:13

Post autor: Orania »

Nadrabiam zaległości.Trawa nasadzana na wydmach to wydmuchrzyca piaskowa ,sinozielona bylina dorastająca do 1 metra o kłosie długości 30 cm.Używana jako pasza.Czyżby to to samo co owies wiecznie zielony?[/i]
Pozdrawiam - Orania
Awatar użytkownika
piwonia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1565
Rejestracja: 2007-12-27, 10:02

Post autor: piwonia »

orania pisze:Nadrabiam zaległości.Trawa nasadzana na wydmach to wydmuchrzyca piaskowa
,sinozielona bylina dorastająca do 1 metra o kłosie długości 30 cm.Używana jako pasza.Czyżby to to samo co owies wiecznie zielony?[/i]
Wygląda podobnie ;-)
Pozdrawiam - Wiesia
zapraszam
Awatar użytkownika
Orania
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 234
Rejestracja: 2008-01-11, 00:13

Post autor: Orania »

Może być! :lol: Do tego "ogrodu rybaka" można dodać rybitwę na druciku, no i słoneczną pogodę.Przydałoby się też trochę wody. :mrgreen:
Pozdrawiam - Orania
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Ewo czy ta rzeźba rośnie w Twoim ogrodzie :?: Jest świetna.
Ewa-Maria

Post autor: Ewa-Maria »

Nie Gosiu, ta rzeźba nie jest z mojego ogrodu - ściągnęłam ją gdzieś z internetu i zamieściłam tutaj jako żart.[img]http://[/img]
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Niezły żart, mi się bardzo podoba. :mrgreen: Szczególnie jeśli za płotem mieszka nieżyczliwy sąsiad. Byłaby to "naturalna" odpowiedź na jego złośliwości. Ja na szczęście sąsiadów mam życzliwych. :-D
Ewa-Maria

Post autor: Ewa-Maria »

Gosiu, lepiej jednak mieć życzliwego sąsiada a ta rzeźba rozbawiła mnie prawie do łez i wkleiłam ją aby i Was wszystkich trochę rozbawić.
Awatar użytkownika
Avelina
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 398
Rejestracja: 2008-02-05, 22:12

Post autor: Avelina »

Ewo fajna ta rzeźba, ale ja też jednak wolę życzliwego sąsiada od niej.
Awatar użytkownika
Orania
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 234
Rejestracja: 2008-01-11, 00:13

Post autor: Orania »

Wy się dziewczyny śmiejecie a co ma robić człowiek jak jeszcze nie wybudował takiego gadżetu jak zielona budka w końcu ogrodu? :lol: A propos, muszę coś takiego wybudować i najlepiej byłoby kupić gotową budkę niestety nie ma takich w sprzedaży, są tylko budki na narzędzia.
Pozdrawiam - Orania
Awatar użytkownika
Avelina
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 398
Rejestracja: 2008-02-05, 22:12

Post autor: Avelina »

Orania wszystko można kupić tylko trzeba dobrze poszukać.
Awatar użytkownika
duende
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 135
Rejestracja: 2008-03-26, 14:43

Post autor: duende »

A może szybciej będzie zamówić u stolarza?
pozdrowienia,
duende
Awatar użytkownika
Orania
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 234
Rejestracja: 2008-01-11, 00:13

Post autor: Orania »

Duende, ja muszę wszystko zrobić sama! :mrgreen: W końcu było się harcerką i sklecenie latryny w zaroślach, których jeszcze nie wycięłam nie będzie trudne; poza tym, to może być atrakcją dla moich meszczuchów! ha, ha !Najtrudniej o czas, ażeby to zrobić!! Czuwaj!
Pozdrawiam - Orania
Awatar użytkownika
duende
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 135
Rejestracja: 2008-03-26, 14:43

Post autor: duende »

Orania wspaniale! To ja trzymam kciuki abyś znalazła czas bo jak widzę chęci w Tobie drzemią ogromne! :-D
pozdrowienia,
duende
Awatar użytkownika
Avelina
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 398
Rejestracja: 2008-02-05, 22:12

Post autor: Avelina »

Wracając do temetu różnych gadżetów w ogrodzie pokażę Wam jak wyglądają moje żaby, o których dość dawno pisałam. W ubiegłym roku stały na pniu, ale teraz berdziej podobają mi się na skalniaku. Na pień gruszki kupiłam u ogrodnika grzybki, teraz są widoczne w całej okazałości ale z czasem jak urośnie liliowiec to je cześciowo zasłoni i wówczas grzybki będą wyglądać zza liści.
Awatar użytkownika
piwonia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1565
Rejestracja: 2007-12-27, 10:02

Post autor: piwonia »

Żabki bardzo sypatyczne, a grzybki wyglądają jak prawdziwe, może posadzłabyś więc obok jakieś iglaste drzewko :?:
Pozdrawiam - Wiesia
zapraszam
ODPOWIEDZ