Grill z kamienia i klinkieru

Projekty, architektura ogrodowa i tematy pokrewne.
ODPOWIEDZ
E-MILKA
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 4
Rejestracja: 2009-04-12, 11:30

Grill z kamienia i klinkieru

Post autor: E-MILKA »

Witam. Postanowiłam włączyć się w temat różnorodności grillów z kamienia, gdyż przedstawiane w internecie to nic specjalnego. Grill ten został zbudowany przez mojego tatę. Zapraszam do komentowania.
Załączniki
SS853191.jpg
SS853191.jpg (79.4 KiB) Przejrzano 12128 razy
SS853190.jpg
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Ciekawe połączenie klinkieru i kamienia, masz zdolnego tatę. A co do pomysłów, które można znaleźć w internecie, to chyba słabo szukałaś. Uważam, że można tam znaleźć wiele ciekawych pomysłów, choćby grill w ogrodzie Danieli z naszego forum, ale domyślam się, że jeszcze nie rozejrzałaś się po forum ;-), a szkoda.... W wolnej chwili polecam obejrzenie grilla naszej koleżanki z forum. :-D :-D :-D
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Ten grill przedstawiony przez Milkę jest bardzo solidny i ciekawe jest to połączenie kolorystyczne klinkieru z kamieniem. Dość duży okap może świadczyć o dobrej cyrkulacji dymu, ciekawa jestem jak się sprawuje?
Jedynie ja dla poprawienia proporcji z otoczeniem pokusiłabym się o otoczenie jakimiś krzewami, bo trochę wgląda osamotniony w tym miejscu. Ja do otoczenia swojego grilla też mam pewne plany, choć już się wszyscy przyzwyczaili do niego jako ładnego elementu ozdobnego (także) i ni wiem czy w końcu go zasłonimy obrastaną roślinami pergolą.

Gosiu, mój temat grillowy po sezonie nieco się oddalił w oglądanych, więc pewnie dlatego nowa koleżanka rozpoczęła nowy temat. Choć przyznam, że z wiosną w mojej skrzynce emailowej zaczęły się listy z pytaniami o budowę grilla. Ostatnio o dokładne wymiarowanie sklepienia grilla. Jednak to pozostało wyłącznie w głowie Tadeusza, więc takich planów nie mam.

A może temat połączyć w jeden?
:-)
ODPOWIEDZ