Mój ogród - Basiek

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
Awatar użytkownika
basiek
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 26
Rejestracja: 2009-07-05, 10:47

mój zielony kawałek c.d

Post autor: basiek »

Znikłam na parę dni , bo odkąd jest gdzie usiąść i zapalić małe ognisko na kielbaskę nie mogę się odpędzić od gości :):)
oczywiście żartuję , uwielbiam gości w każdej ilości - nawet się rymnęło ...
dodatkowo imieniny wczorajsze mojej lepszej połowy i 15 rocznica naszego slubu powodują owe tlumy , ale miałam nie o tym , łaziłam z aparatem koło domu żeby się jeszcze czymś pochwalić albo łapnąć wyjątkowo piekne motyle uwielbiające mój pachnący groszek ale chyba nie mam tyle cierpliwości żeby zrobić fajną fotę , zatem pokazuję to co mam jeszcze choć pewnie powinnam pokazać to w dziale zioła , ale co tam
Otóż , głowiłam się czym obsadzić nieciekawy kawałek ziemi pod schodami i wymyśliłam ziółka i groszek pachnący całość niesie niesamowity aromat a ja mam pod reką wszytsko co niezastąpione w kuchni :

Obrazek


Obrazek

no to sie pochwaliłam :)
buziaki !
milutko i cieplutko pozdrawiam !
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Gratulacje z okazji 15 lecia :mrgreen: Pomysł z ziołami był dobry. Bo blisko i z groszkiem ładnie wygląda, i pachnie.
Awatar użytkownika
piwonia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1565
Rejestracja: 2007-12-27, 10:02

Post autor: piwonia »

Ja również gratuluję :-D . A pomysł na ziołową rabarkę przypadł i mnie do gustu ;-)
Pozdrawiam - Wiesia
zapraszam
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Ciekawe i praktyczne rozwiązanie z tymi ziołami pod schodami, chętnie przeniosłabym pomysł do siebie, niestety mieszkam za blisko drogi krajowej i ziółka mogłyby być wzbogacone ołowiem, dlatego pozostanę przy ogródku ziołowym w głębi ogrodu. ;-) :-D
Awatar użytkownika
Lila
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 511
Rejestracja: 2009-07-01, 23:09

Post autor: Lila »

Basiu, dziękuję za zaproszenie, chętnie skorzystam :lol: Ale ze mnie gapa, że dopiero teraz zauważyłam. Na swoje usprawiedliwienie mam taki ogrom pracy wokoło domu i w domu, że rzadko tu zaglądam.
Piękny masz kącik ziołowo-groszkowy :lol:
Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
Lila

Ogród z pięknym widokiem
ODPOWIEDZ