Co kupić? traktorek-kosiarkę czy zwykłą kosiarkę?

Narzędzia i sprzęt ogrodniczy, instalacje nawadniające, porady serwisowe.
Kamilexx
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 2
Rejestracja: 2010-01-31, 18:35

Co kupić? traktorek-kosiarkę czy zwykłą kosiarkę?

Post autor: Kamilexx »

Witam. Mam okazję kupić za 1500pln używany traktorek kosiarka, firmy yard king ok. 2000r produkcji.
Mam pytanie, jak to jest z uzytkowaniem takiego traktora, czesto się coś psuje?, posiada silnik B&S wiec z czesciami raczej niepowinno byc problemów. Mam kawałek terenu do koszenia, ale w niektorych miejscach jest ciasno i dlatego wlasnie taki mi odpowiada(76cm szerokosci). Miał ktoś jakieś doświadczenia z takiego typu kosiarkami? I teraz zasadnicze pytanie, lepiej opłaca kupić się taki używany traktorek, czy nową zwykłą kosiarke(w kwocie do 1600pln)? Z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi.
jakub
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 9
Rejestracja: 2010-01-06, 20:01

Post autor: jakub »

10 letni traktorek?...moim zdaniem nie będzie to opłacalny interes. Moim zdaniem albo nowy traktorek, bo takiego można już kupić za 5000zl z Husqvarny, albo kosiarka z napędem, to zależy jaki masz teren do koszenia ;)
janek38
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 21
Rejestracja: 2010-02-06, 12:05

Post autor: janek38 »

Kup sobie traktorek Yard Kinga ale nowy ,bardzo porządny sprzęt,z Husqvarna daj sobie spokój. W poradniku forum możesz jeszcze poczytać o takich: Traktorki ogrodowe Honda
Kamilexx
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 2
Rejestracja: 2010-01-31, 18:35

Post autor: Kamilexx »

A co myślicie o traktorkach/kosiarkach MTD? Szczerze bardziej wolę traktorek, bo miałem jedną kosiarkę z napędem i nie zdało egzaminu... Szukam jakiegoś traktorka do 2500pln, z wyrzutem tylnym (do kosza), max. 1m szerokości. A może jest ktoś z podkarpacia i ma na sprzedaż coś takiego? Na nowy niestety mnie nie stać.
Subh
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 18
Rejestracja: 2010-03-24, 18:03

Post autor: Subh »

Traktorek za 2500zł- czy to jest możliwe???
... rozpościeram skrzydła!
ODPOWIEDZ