Ogrodowa ścieżka z klinkieru

Projekty, architektura ogrodowa i tematy pokrewne.
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Wygląda jak wijąca się rzeczka :-D to wrażenie spotęgowałyby odpowiednie nasadzenia roślinne.
Awatar użytkownika
damiano
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 79
Rejestracja: 2008-08-05, 19:52

Post autor: damiano »

Mam zamiar to obsadzić po obu stronach ale narazie nie mam finansów na takie rzeczy.
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Jak to mówią nie od razu Kraków zbudowano. Powoli Twój ogród stanie się oazą, może pomogą w tym inni forumowicze ;-) :-D
Awatar użytkownika
damiano
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 79
Rejestracja: 2008-08-05, 19:52

Post autor: damiano »

Dokładnie, jak znajde w albumie zdjęcia działki jak kupiliśmy ten dom to wstawie na forum i można porównać jak było a jak jest.
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1873
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Post autor: rafaloku »

O lubie takie porównania, na których widać efekt naszych prac ;-) Czekam na zdjęcia z niecierpliwością!
Rafał
Awatar użytkownika
damiano
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 79
Rejestracja: 2008-08-05, 19:52

Post autor: damiano »

rafaloku pisze:O lubie takie porównania, na których widać efekt naszych prac ;-) Czekam na zdjęcia z niecierpliwością!
z czasem jak obsadzę to się pochwalę wykonaniem.
AgnieszkaP

Post autor: AgnieszkaP »

Damianie świetna droga :-) Mam nadzieję, że Monia68 wstawi fotkę swojej ścieżki :-D Osobiście bardzo mi się podoba jej dróżka :-) U mnie pod balkonem zwykłe płyty chodnikowe.
Awatar użytkownika
damiano
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 79
Rejestracja: 2008-08-05, 19:52

Post autor: damiano »

Ja również chciałbym zobaczyć ścieżkę Moniki.
Awatar użytkownika
ŚLiFKa
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 30
Rejestracja: 2008-08-22, 20:33

Post autor: ŚLiFKa »

A co myślicie o ścieżkach zrobionych z pokrojonego w talarki pnia? :-)
Zrobiliśmy (mąż zrobił :oops: ) coś takiego na naszej działce. Po wykopaniu odpowiedniego "korytka" wyścieliliśmy je czarną agrowłókniną, coby trawa nie rosłą, i ma się znakomicie. A... jeszcze okrąglaki zostały zapuszczone ropą. Jak na razie owa ścieżynka ma się dobrze, ale to dopiero jej drugi sezon :oops:
Jeżeli macie tego typy dróżki to bardzo proszę o posty, bo zamierzam zrobić tego więcej na ogrodzie a nie wiem czy warto (chodzi o wytrzymałość)?


Jak obczaję wstawianie fotek to co zamieszczę :-)
Awatar użytkownika
damiano
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 79
Rejestracja: 2008-08-05, 19:52

Post autor: damiano »

ŚLiFKa pisze:A co myślicie o ścieżkach zrobionych z pokrojonego w talarki pnia? :-)
Zrobiliśmy (mąż zrobił :oops: ) coś takiego na naszej działce. Po wykopaniu odpowiedniego "korytka" wyścieliliśmy je czarną agrowłókniną, coby trawa nie rosłą, i ma się znakomicie. A... jeszcze okrąglaki zostały zapuszczone ropą. Jak na razie owa ścieżynka ma się dobrze, ale to dopiero jej drugi sezon :oops:
Jeżeli macie tego typy dróżki to bardzo proszę o posty, bo zamierzam zrobić tego więcej na ogrodzie a nie wiem czy warto (chodzi o wytrzymałość)?


Jak obczaję wstawianie fotek to co zamieszczę :-)
Ja mam podobną ścieżkę tylko tak jak już pisałem pniaki pociąłem na plastry i na połowę (z jednego plasta wyszły dwa).
Awatar użytkownika
Grama
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 112
Rejestracja: 2008-01-25, 05:25

Post autor: Grama »

A ja mam ścieżkę ziemną.Mój ogród jest zbyt duży,żeby ścieżki wykładać czymkolwiek,zresztą i tak chodzi się po trawie.Ważne jest tylko,żeby o nią dbać i nie dopuścicć do zachwaszczenia.Myślę,że wygląda to nienajgorzej.
Obrazek
Obrazek
Ten ogrodowy"gadżecik",to nie maskotka,to żywa mieszanka rasowego jamnika z kundelkiem,no i z mezaliansu wyszło takie cudeńko.
Awatar użytkownika
Monisia
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 325
Rejestracja: 2008-01-24, 19:00

Post autor: Monisia »

Dopiero na tych zdjęciach widać, jak duży masz ogród! Ścieżki w ogrodzie wyglądają ciekawie - zastanawiam się, w jaki sposób utrzymujesz je w takim stanie (bez chwastów i trawy)???

p.s. Piesek rewelacyjny - podrap go za uszkami ode mnie :lol:
Amatorka...z sercem do roślin!!!
Awatar użytkownika
ŚLiFKa
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 30
Rejestracja: 2008-08-22, 20:33

Post autor: ŚLiFKa »

Grama chylę czoła przed takimi "czyściutkimi" ścieżkami. Wyglądają bardzo ładnie i estetycznie.
Awatar użytkownika
bogna
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 74
Rejestracja: 2008-01-09, 11:03

Post autor: bogna »

Grama,no niezła ta działeczka,taka przestrzenna,i zastanawiam sie równiez,jak utrzymac w takim stanie ścieżki?Czy cos sie wysypuje,pryska?http://forum.poradnikogrodniczy.pl/view ... ?t=414-,to jest strona z naszego poradnika do ŚLIFKI,pytajacej o robienie podłoza z pniaków.
Awatar użytkownika
ŚLiFKa
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 30
Rejestracja: 2008-08-22, 20:33

Post autor: ŚLiFKa »

Dzięki Bogna.

A oto moja ścieżynka i miejsce obiadowania:

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ