kosiarka masport

Narzędzia i sprzęt ogrodniczy, instalacje nawadniające, porady serwisowe.
zgoda150
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 2
Rejestracja: 2010-05-11, 16:44

kosiarka masport

Post autor: zgoda150 »

Witam,
kupiłem kosiarke masport i dałem za nią dość sporo bo jest bez napędu. Może ma ktoś jakieś zdanie na temat tych kosiarek?
Movens
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 12
Rejestracja: 2010-05-19, 12:34

Post autor: Movens »

Opinie na temat tych kosiarek możesz znaleźć w internecie, głównie na portalach opiniotwórczych. A jeżeli chodzi o cenę to ile dałeś za kosiarkę?? Chyba z napędem powinna być właśnie droższa.
zgoda150
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 2
Rejestracja: 2010-05-11, 16:44

Post autor: zgoda150 »

dalem 1300zł. w tym rzecz że o tej marce jest cicho na polskich stronach.
cibormac
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2010-06-13, 19:45

Post autor: cibormac »

Witam
Mam pytanie dotyczące zadowolenia z działania kosiarki Masport. Osobiście jestem zainteresowany zakupem Masport 500 ST z silnikiem B@S QUANTUM LSE 60 bez napędu za kwotę 1300 zł. Czy warto kupić ten sprzęt ? Czy zastosowane noże rotacyjnę są funkcyjne? Czy silnik jest ok? Zdaję sobie sprawę, że to nowy sprzęt a opinii w Internecie jest "0". Będę wdzięczny za jakąkolwiek opinię na temat tej firmy.
pozdrawiam Maciej
janek38
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 21
Rejestracja: 2010-02-06, 12:05

Post autor: janek38 »

Bardzo fajna kosiarka,silnik masz 675 B&S(6,0km)z ready startem,noże uchylne zdają egzamin wtedy jak w coś przydzwonisz to się chowają i nie skrzywisz wału,powinieneś jeszcze mieć dwa zapasowe noże do tej kosiarki,ja osobiście polecam
Bouli28
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2010-06-16, 00:06

Post autor: Bouli28 »

Siemka

Może w Polsce mało słychać o kosiarkach Masport, ale mogę powiedzieć że są niezawodne, kosiłem w Irlandii trawę tymi kosiarkami po 8h dziennie i więcej 5-6 dni w tygodniu. Taka kosiarka przy takim obciążeniu wytrzymywała do 3 lat z silnikiem 5,5k. Więc jeśli ktoś będzie taką kosiarką kosił koło domu to do śmierci może nią kosić. :mrgreen:
Odstraszacze
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 18
Rejestracja: 2010-06-16, 09:02

Post autor: Odstraszacze »

Jeżeli jest bez napędu,to rzeczywiście trochę Cię kosztowała,ale wg mnie to dobry wybór. Co prawda nie ma zbyt wielu opinii bo firma nie jest aż tak popularna. Ale generalnie nie powinno być z nią problemu.
ODPOWIEDZ