Własne prace.

Projekty, architektura ogrodowa i tematy pokrewne.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
piwonia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1565
Rejestracja: 2007-12-27, 10:02

Post autor: piwonia »

Suuper :-D . Przydałby mi się taki zdolny i pracowity mężczyzna :lol:
Pozdrawiam - Wiesia
zapraszam
rczpak
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 17
Rejestracja: 2009-02-06, 14:50

Post autor: rczpak »

Zaraz wyjdę na jakiegoś chwalipiętę zrobił e:). Trochę daleko mieszkasz, za daleko bo bym i dla Ciebie zrobił, żebyś bliżej mieszkała. Tak dla wyjaśnienia pomysł nie jest dokładnie mój, bo pozyskuję trochę z internetu aczkolwiek od oryginału odbiega trochę. Oryginał miał 2 doniczki i ławka była podnoszona wiec było 4 w 1 bo schowek dochodził. No, ale kilka jest moich rozwiązań, wykonanie w całości to już moja zasługa :) a z podnoszonym siedziskiem to jeszcze nie powiedziane, że nie będzie.
Awatar użytkownika
kasia12
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 90
Rejestracja: 2009-01-21, 09:31

Post autor: kasia12 »

Chłopie masz głowę na karku świetne pomysły.Jak zrobisz to 4 w 1 to zaprezentuj proszę.
POZDRAWIAM KASIA
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Także i ja dołączam się do zachwytów. :!:
Awatar użytkownika
Czarna150
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 80
Rejestracja: 2009-02-18, 14:28

Post autor: Czarna150 »

Bardzo fajne pomysły. :mrgreen: Zdolniachy
rczpak
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 17
Rejestracja: 2009-02-06, 14:50

Post autor: rczpak »

Ostatnia prezentacja przed wielkim finałem zakończenia budowy. 3 w 1 jeszcze nie skończona ale elementy już zakończone, 3/4 pracy za mną już tylko ustawić, poskręcać/ polakierować i na dwór:). Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za słowa uznania.
Załączniki
już coś powstaje :)
już coś powstaje :)
for.JPG (24.15 KiB) Przejrzano 4799 razy
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

świetny pomysł i dobrze wykonane.
rczpak
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 17
Rejestracja: 2009-02-06, 14:50

awaria nogi

Post autor: rczpak »

Niestety na diabła można szybko sobie narobić od 2 tyg mam nogę w gipsie. Doigrałem się noga skręcona. No, ale ważne ze nie boli można coś porobić . Najnowsze moje dzieło dzisiejszego ranka. Zdjęcie trochę słabej jakości i jeszcze nie polakierowana.
Załączniki
forum.jpg
forum.jpg (14.83 KiB) Przejrzano 4717 razy
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Rczpak złota rączka z Ciebie fajniutkie, a ja za taki kwietnik musiałam zapłacić :-D :-D :-D
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Trzeba z Nim pogadać :roll: może i dla nas coś zrobi. :-D
rczpak
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 17
Rejestracja: 2009-02-06, 14:50

Post autor: rczpak »

Pogadać zawsze można:). Powiedzie mi jakie kwiatki można wsadzić do doniczek aby ładnie się w nich prezentowały. Ja się na kwiatkach nie znam dlatego pytam chciałbym takie zwisające chyba najbardziej by pasowały do tych doniczek. Poradzcie coś. Zrobienie takiej obudowy wcale nie jest trudne i napewno same sobie poradzicie no chyba, że nie to dajcie znać 2 mogę zrobić:)
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

O właśnie takie coś by mi się przydało :mrgreen: :mrgreen: Ja sobie kupiłam na balkon rczpak begonie zwisającą :-> (No co jeszcze nigdy nie miałam :oops:) I potrzebuje takie wiszące cudo ;) :mrgreen:
Awatar użytkownika
piwonia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1565
Rejestracja: 2007-12-27, 10:02

Post autor: piwonia »

Popieram Wiolę zwisające begonie pieknie będą w tym wyglądały, moje gratulacje oraz życzenia szybkiego powrotu do pełnej sprawności Rczpak :-D
Pozdrawiam - Wiesia
zapraszam
rczpak
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 17
Rejestracja: 2009-02-06, 14:50

Post autor: rczpak »

Już mamie powiedziałem, że ma kupić te kwiatki wiszące. Mam nawet wybrane miejsca na powieszenie jedna będzie wisieć na huśtawce a druga na gałęzi mojej ławki, którą właśnie kończę. Poradźcie mi jeszcze czy w tą doniczkę, która miała być koszem, można wsadzić kilka odmian jakiś kwiatków. Myślałem o aksamitkach, bratkach i muszkieterach w jednej doniczce może się nie pogryzą?. Może mi podpowiecie jakąś inną kombinację, bo ja się na kwiatkach nie znam :)
rczpak
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 17
Rejestracja: 2009-02-06, 14:50

ławka w całej okazałości

Post autor: rczpak »

Kilka dni ciepła wyzwoliło we mnie chcęć wystawienia ławki prezentowanej wczesniej w piwnicy na publiczne pokazanie jej całemu osiedlowi. Wczoraj została złożona w całość wystawiona do mojego kacika rekreacyjnego przed domem. Dziś kupiliśmy astry, fuksje na pniu do doniczki przy ławce a pod spodem astry będą posadzone mysle, że bedzie ładnie. Narazie wstawie zdjecie bez kwiatków a za jakiś czas pochwale się całością z kwiatkami i wszystkimi innymi ozdobami. Pozdrawiam
Załączniki
zdnk.JPG
zdnk.JPG (34.99 KiB) Przejrzano 4494 razy
zdnk3.JPG
zdnk3.JPG (35.57 KiB) Przejrzano 4490 razy
zdnk1.jpg
zdnk1.jpg (36.34 KiB) Przejrzano 4490 razy
ODPOWIEDZ